FAQ

Tutaj możesz przeczytać o niektórych z najczęściej zadawanych pytań.

Zaraz po dokonaniu płatności przejdź do menu w prawym górnym rogu, wybierz „Mój plan posiłków” i wpisz swój adres e-mail. Będziesz mieć natychmiastowy dostęp do swojego planu posiłków. Jeśli nie ustawiłeś jeszcze hasła – sprawdź swoją pocztę.
Ten problem może wystąpić w niektórych przeglądarkach internetowych (np. Internet Explorer). W takim przypadku spróbuj użyć innej przeglądarki. Aby uzyskać najlepsze wrażenia, zalecamy korzystanie z Google Chrome, Safari lub Firefox.
Tak. Postępuj zgodnie z planem posiłków oraz zgodnie z podanymi instrukcjami. Kluczem do utraty wagi jest deficyt kalorii.
Jeśli składniki nie są obowiązkowe, możesz gotować bez nich. Proszę zwrócić uwagę na podział składników na „niezbędne” i „do gustu”. To ostatnie jest naszą mocną rekomendacją, ale nadal możesz z nich zrezygnowąć.
W przepisie wskazujemy tylko pomiary w stanie surowym.
Po kliknięciu na zdjęcie potrawy otworzy się okno ze szczegółami przepisu.
Zakupiony plan posiłków będzie dostępny również po 30 dniach.
Tak, owoce są zdrowe. Jeśli jednak chcesz schudnąć, powinieneś zwrócić uwagę na ilość cukru, jaką zawiera dany owoc. Polecamy jeść jabłka, kiwi, cytryny, grejpfruty, truskawki, maliny i jagody.
Zalecamy wypicie szklanki wody cytrynowej zaraz po przebudzeniu. Pomoże to Twojemu ciału zwiększyć metabolizm. Picie wody jest niezbędne. Prosimy o przestrzeganie naszych zaleceń dotyczących codziennego picia wody. Należy również pamiętać, że takie napoje jak herbata, kawa czy sok nie mogą być liczone jako woda.
Pamiętaj, że jakość kalorii ma większe znaczenie niż ilość. Dobrze zbilansowana dieta jest ustalana indywidualnie na podstawie Twoich preferencji, potrzeb i celów.
Jeśli chcesz anulować subskrypcję, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami: Wpisz adres e-mail, aby anulować subskrypcję
Jeśli masz jakiekolwiek ograniczenia medyczne lub alergie na składniki w Twoim planie posiłków, skontaktuj się z nami. Nasz zespół zapewni Ci bezpieczny zamiennik. Zawsze skonsultuj się z lekarzem, gdy nie masz pewności co do konkretnego składnika.